JUKI HZL-29Z

 

Juki HZL-29Z je kompaktní šicí stroj a svými šicími vlastnostmi Vás nepřestane udivovat. HZL-29Z je vhodný pro začátečníka. Tento kompaktní šicí stroj oceníte také jako druhý šicí stroj vhodný pro cestování, kdy jej máte možnost ochránit krytem stroje, který je již v základní výbavě.

A šití? Velmi jednoduché a pohodové.

Díky jemně vyladěným funkcím se stroj lehce ovládá a výsledky jsou nádherné! Vzhledem ke kvalitní konstrukci, je možné šít nejen jemné a středně silné látky, ale i silnější materiály. Automatickým navlékačem nitě jednoduše navlečete niť do očka jehly a pro velmi dobré osvětlení šicí plochy je tento šicí stroj vybaven vestavěným LED osvětlením, které Vám zaručuje kvalitní osvětlení, nízkou spotřebu a dlouhou životnost.
Velkým voličem programu si lehce zvolíte požadovaný steh. Výhodně je umístěna páčka pro šití zpět a zapošití, která nabízí dostatečný rozměr pro pohodlné použití.
Pro snazší vložení látky, je možné zdvihnou přítlačnou patku až do max. výše 12mm. Látku Vám bude posunovat velmi kvalitní 7-bodový podavač pod přítlačnou patkou. Tento 7-bodový podavač Vám umožní docílit velmi kvalitní šicí výsledky od jemných až po silné materiály.
Přesvědčte se sami o snadnosti používání toho kompaktního, ale silného šicího stroje.

Velký snadno ovladatelný volič vzoru

Vybraný steh lze rychle a snadno nastavit jednoduchým otočením ovladačem. Všechny stehy jsou opět velmi přehledně zobrazeny.

Automatický navlékač jehly

Stačí stáhnout páčku dolů a automatický navlékač otočit dozadu a dopředu. Tento jednoduchý postup Vám usnadní navlékání nitě do jehly a navleče niť do očka jehly za Vás. Šetří čas i úsilí.

Podavač látky se sedmi hroty

Od tenkých látek po džínovinu. Díky speciálnímu podavači se sedmi podávajícími částmi s jistotou vedete látku pod šicí patkou. Z toho dva samostatné podavače jsou umístěny před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.

Snadné vložení a vyjmutí spodní cívky

Snadná a rychlá výměna i nasazení spodní cívky. Podobně tak je snadné a rychlé čištění prostoru chapače. Skrz průhledný kryt uvidíte, kolik spodní nitě zbývá na cívce.

Šití zpět

Pokud nechcete jen šít vpřed, jednoduše stiskněte dostatečně veliké a pohodlné tlačítko zpětného šití, které je snadno rozpoznatelné a můžete šít zpět nebo zapošít.

Knoflíková dírka

Knoflíkovou dírku ušijete úhledně ve čtyřech jednoduchých krocích pomocí patky v základní výbavě.

LED osvětlení

Dobře osvětlené šicí plocha zajišťuje optimální viditelnost při šití! LED světlo není horké ani po dlouhém používání a zaručuje nízkou spotřebu a dlouhou životnost.

Volné rameno

Stačí vysunout schránku s příslušenstvím a můžete šít na volném rameni. Šití rukávů, nohavic, sukní a podobně nemusí být již žádný problém!

Schránka na příslušenství

Ve schránce máte přehledně uloženo základní příslušenství. Schránka současně slouží i jako pracovní plocha pro šití. Po odebrání ze stroje, můžete využívat volné rameno šicího stroje HZL-29Z.

SNADNÝ ZAČÁTEK ŠITÍ

Stiskněte tlačítko vzadu na patce a nastavte ji rovnoběžně se stehovou deskou. Nyní bude snadné začít šít na několika vrstvách látky nebo přes silné švy.

ZMĚNA POLOHY JEHLY

Snadným otáčením ovladačem pro výběr vzoru můžete měnit šířku entlovacího stehu. U rovného stehu můžete zvolit středovou nebo levou polohu jehly.

22 STEHOVÝCH VZORŮ + KNOFLÍKOVÁ DÍRKA

Široká nabídka základních šicích programů, včetně stretchových, overlockových a dekorativních vzorů.

JUKI ECO PRODUCTS

Šicí stroj řady HZL-Z je ekologický výrobek splňující směrnici JUKI ECO PRODUCTS.
Díky vysoce výkonnému osvětlení snižuje tento výrobek spotřebu elektrické energie o 96% oproti běžným výrobkům.
Hmotnost tohoto výrobku je o 13% nižší než u běžných výrobků.

6.490,- Kč
Technické parametry
Počet vzorů
22
Délka stehu
max. 4 mm
Šířka stehu
max. 7 mm
Zdvih patky
dvě pozice max. 12 mm
Jehly
systém HA x 1, 130/705H
Vnější rozměr (š x v x h)
388 x 280 x 198 mm
Vnitřní rozměr (š x v x h)
135 x 105 x 182 mm
Hmotnost samotného stroje
5,9kg