JUKI MO-735

Coverlock Juki MO-735 Vám umožní zažít perfektní pocit ze šití. Splňte si své sny a ušijte si pro sebe výrobky v nejvyšší kvalitě.

Šijte moderně, trendy a pružnou sportovní módu, moderní dětské věci a mnoho dalšího!
Koupí stroje Juki Coverlocku MO-735 obdržíte kombinaci overlocku a coverlocku. Co to znamená? Od tohoto okamžiku budete moci materiály jak sešít tak začistit, tak jak to jistě znáte od klasického overlocku, ale Juki Coverlock MO-735 toho ale umí daleko více! Například budete moc šít lemy s cover - prádlovým stehem s možnosti nastavení šířky rozpichu jehel 2,5mm nebo 5mm, ale také sešívat materiály 5–nitmi, kdy současně budete začišťovat materiál obnitkovacím stehem a vedle tohoto obnitkovávacího stehu Vám bude Juki MO-735 ještě šít řetízkový - zabezpečovací steh Tento stroj Vám dá úplnou svobodu v naplnění Vašich myšlenek! Také coverlock MO-735 se díky Vaším nápadům a inovacím může sám ukázat. Mimo jiné vylepšení má tento coverlock i nový systém navlékání, díky kterému se i systém navlékání spodních smyčkovačů stane rychlou a snadnou záležitostí. Pomocný navlékač spodních smyčkovačů Vás osvobodí od dosavadních problémů při jejich navlékání. Pomocný navlékač prádlového smyčkovače a další možnosti nastavení stroje, udělají z Vašeho šití nezaměnitelnou zábavu.

Vychutnejte si Váš coverlock Juki MO-735 a umožněte si šití Vašich tajných přání.

Ovládání

Overlock JUKI MO-654D má všechny důležité ovládací části pohodlně přístupné na vnější straně. Pohodlí, které si nebudete chtít nechat ujít.

Koš na odstřižky

Coverlock JUKI MO-735 má v základní výbavě velmi užitečný koš na odstřižky. Během šití overlockového stehu se zapnutým ořezem odpadají zbytky nití, látek do koše na odstřižky a tak může zůstat Vaše šicí pracoviště čisté. Koš je v pracovní poloze nasazen na stroji, ale v případě, že jej budete chtít vysypat, velmi jednoduše jej sejmete a vysypete. Je to velmi jednoduché a praktické. Je to pohodlí, které stojí za to.

Horní a spodní smyčkovač

< p>Strach z navlečení nemusíte mít u tohoto coverlocku. JUKI MO-735 je snadné rychle navléknout. Stačí jen sledovat označené body pro jednotlivé nitě, které jsou barevně rozlišeny.

Navlékač spodního smyčkovače

Umožňuje snadné navlečení během vteřin – stačí nasunout nit do drážky a přepnout smyčkovač zpět na místo. Navlékací dráhy s barevným značením usnadňují navlečení nití celým strojem.

Diferenciální podávání

Kolikrát jste se již při šití setkali s problémy při šití pružných, elastických látek, které se při šití ve švu nakrabatí nebo roztáhnou. Použití diferenciálního podávání u overlocku MO-735 zaručuje optimální systém podávání zajištěný dvěma nezávislými podavači. Tento systém podávání Vám zaručí optimální nastavení pro daný typ látky, který zabrání nakrabacení nebo roztažení látky ve švu.
Naopak, pokud chcete látku ozdobit například řasením, docílíte toho pomocí diferenciálního podávání.

Systém ořezu s výkonnými noži

Využívá samostatný pohon, který zajišťuje souvislý a snadný ořez tenkých i velmi silných látek. Tento silný systém oceníte při Vašem šití, kdy docílíte čistý a přesný ořez.

Systém vypojení horního nože

Vypojí horní nůž pro snazší a bezpečnější navlékání.

Šířka ořezu

Chcete šít širší nebo užší švy? Stačí použít plynulé nastavení šířky ořezu, měřítko vám pomůže najít správné nastavení.

Nastavitelná délka stehu

Pohodlné ovládání otočným knoflíkem naleznete na pravé straně. Délku stehu plynule nastavíte v rozmezí 1 – 4mm.

Nastavení napětí všech nití

Správné nastavení napětí nití je velmi důležitá věc. U overlocku MO-735 si můžete velmi přesně nastavit požadované jednotlivé napětí každé niti pro Vaše šití. Na každém napětí máte zvýrazněno základní nastavení, takže se nemusíte bát, vždy si můžete nastavit zpět základní, tovární nastavení.

Automatický rolovaný lem

Nyní vytvoříte snadno a rychle díky vestavěnému ovládání. Není nutné měnit přítlačnou patku ani stehovou desku. Vytáhněte levou jehlu a můžete šít.

Vysoký zdvih patky

Díky vysokém zdvihu patky můžete šít i silné látky nebo více vrstev. Dokáže zpracovat širokou škálu materiálů a proto má tento coverlock také možnost nastavitelného přítlaku šicí patky.

Univerzální patka

Stejná patka pro overlockový, řetízkový i cover/prádlový steh. Již nemusíte hledat pro každý steh jinou patku.

Bezpečnost na prvním místě

Díky speciálnímu bezpečnostnímu mikrospínači na přední straně a na bočním krytu nabízí tento JUKI MO-735 coverlock stroj ještě větší bezpečnost při šití. Je-li otevřen kryt, stroj nezačne šít.

Vedení látky

V přesném šití, Vás podpoří vedení látky, které je součástí overlocku MO-735DE.

Systém snadné výměny patky Snap-on

Tento systém Vám umožní snadno a jednoduše vyměnit u Vašeho overlocku MO-735 jednu patku za druhou. Mimo to můžete díky multifunkční patce nejen šít běžný začišťovací steh (overlock), ale také můžete přišívat pásky, gumičky a využívat další možnosti z palety šicí kreativity.
Povolte uzdu své kreativitě!

JUKI ECO PRODUCTS

Overlock MO-735 je ekologický výrobek splňující směrnici JUKI ECO PRODUCTS.
Šicí stroj splňuje směrnici JUKI ECO PRODUCTS společnosti JUKI Group o používání nebezpečných látek. Tato směrnice je přísnější než Směrnice RoHS.

24.990,- Kč
Technické parametry
počet jehel
1-3 jehly
počet nití
2/3/4/5 nití
Délka stehu
1 - 4 mm
Diferenciální podávání
ano
Šířka stehu stehu
max. 10 mm
- levá jehla 7 mm
- pravá jehla 5mm
- řetízková jehla max. 10mm
- prádlový steh (2 nebo 3 jehly) 2,5mm a 5mm
- rolovací steh cca 2mm
Zdvih patky
dvě pozice max. 6 mm
Jehly
systém ELx705, síla 70 – 90
Rychlost šití
1500 stehů/min.
Vnější rozměr (š x v x h)
300 x 260 x 290 mm
Hmotnost samotného stroje
9,0kg