JUKI TL-2200QVP mini

Nová generace modelové řady TL-2200QVP mini kompaktní šicí stroj s průmyslovými parametry, pevnou kovovou konstrukcí, vysokou rychlostí šití pro klasické šití i pro patchwork a quilt.
Vysoká rychlost šití JUKI TL-2200QVP mini splňuje Vaše průmyslové šicí nároky. JUKI TL-2200QVP mini je přenosný jednojehlový šicí stroj, který dokáže podávat látku a šít rychlostí až 1500 stehů/min.
Přesvědčte se sami o kvalitě a mnoha malých užitečných informací z průmyslového sektoru šicího stroje JUKI TL-98P. Tento model se liší od běžného šicího stroje větším prostorem od jehly vpravo i větším volným prostorem do výšky od jehly vpravo, výkonem i silou průrazu jehly materiálem a pevnou kovovou konstrukcí, která zajišťuje velkou odolnost stroje a velkou životnost.

Noční spouštěč Juki

nabízí dvě funkce. Můžete s tímto jedinečným spouštěčem ovládat rychlost šití nebo po došití zmáčknout vedle spouštěče velké červené tlačítko a tím ukončit šití automatickým odstřižením horní i spodní nitě. Již nemusíte mačkat žádné tlačítko na stroji a můžete se soustředit na šití až do konce a obě Vaše ruce se plně mohou věnovat šití.

Kolenní páka slouží pro zdvih a spuštění

přítlačné patky bez pomoci ruky. Velmi praktický pomocník je již v ceně šicího stroje JUKI TL-98P! Šicí patku můžete jednoduchým pohybem kolena nadzvednout nebo spustit do šicí polohy pouze pomocí kolenní páky. Tím se Vaše ruce mohou věnovat šití. Je to velmi praktické a pohodlné. Představte si využití kombinace kolenní páky a ukončení šití odstřihem spodní i horní nitě stisknutím ovládacího tlačítka nohou! To je tak úžasně profesionální! A co je na tom nejlepší? Vaše ruce se mohou věnovat látce, k těmto úkonům je již nepotřebujete. Rameno a základní deska TL-98P byly vyrobeny z hliníkového tlakového odlitku. Toto pevné tělo snižuje vibrace při šití a výrobu vysoce kvalitní švy bezpečné.
Se svým robustním podávacím systémem JUKI TL-98P zaručuje dokonalé zpracování všech materiálů.

Profesionální šicí stroj s průmyslovou konstrukcí a průmyslovým vertikálním chapačem.

 

Důležitá funkční tlačítka na jednom místě

Přehledné a na jednom místě najdete hlavní funkční tlačítka na šicím stroji JUKI TL-98P. Tlačítkem polohy jehly zvolíte polohu jehly nahoře/dole po došití, tlačítkem pro zpětný chod zapošijete nebo můžete šít dozadu a tlačítkem pro odstřih nitě ukončíte šití současným odstřižením spodní a horní nitě.

Podávací zoubky ze speciální oceli

Podávací zoubky jsou vyrobeny ze speciální oceli. Díky tomuto speciálnímu podavači se sedmi podávajícími částmi s jistotou vedete látku pod šicí patkou a to od tenkých látek až po džínovinu. Dva podavače dosahují a začínají podávat materiál již před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.

Jeans šev od JUKI

Šicí stroj JUKI TL-98P díky svému podavači, který je vyroben ze speciální oceli a své šicí patce, nabízí velmi silný podávací systém. Již nebudete mít problém s těžkými látkami, jako jsou např. džíny, které můžete nyní tak snadno šít!

Těžké materiály je již snadné šít

Díky mechanismus pro řízení otáček, který je řízen mikropočítačem, můžete se stroje šít látky i při nízkých rychlostech. K tomu přidejte skvělé podávání a dokonalý steh při šití těžkých tkaniny. Kvalitní prošívání je zajištěno i při prošívání několika vrstvami tkaniny. Můžete šít nebo volně quiltovat (free quilt).

Exkluzivní funkce odstřihu

Šicí stroj JUKI HZL-TL98P nabízí 2 způsoby odstřihu spodní a horní nitě současně.
- ručně stisknutím tlačítka
- exkluzivním nožním ovládačem JUKI s funkcí odstřihu. Stiskněte nohou červené tlačítko místěné na základně nožního spouštěče. Je to velmi jednoduché, komfortní a návykové.
Tento systém odstřihu je podobný, jaký firma JUKI používá ve svých průmyslových strojích.

Přídavný pracovní stolek je již v základní výbavě šicího stroje JUKI TL-98P

Přídavný stolek nabízí velké rozšíření pracovní plochy. Pokud chcete šít velký projekt, například kabát nebo patchworkovou deku, použijte přídavný pracovní stolek o rozměrech d 590mm x h 277mm. Již nemusíte nic dokupovat, šicí stroj JUKI TL-98P je již tímto stolkem vybaven.

Kolenní páka pro zdvih a spuštění přítlačné patky bez pomoci ruky.

Velmi prakticky přepínač v ceně! Zdvih přítlačné patky může být zrušen a patka spuštěna do šicí polohy bez pomoci ruky pomocí kolenní páky. Tím se Vaše ruce mohou věnovat šití. Šicí patku můžete jednoduchým pohybem kolena nadzvednout nebo spustit. Je to velmi praktické a pohodlné. Představte si využití kombinace kolenní páky a ukončení šití současným odstřihem spodní i horní nitě stisknutím ovládacího tlačítka nohou! To je tak úžasně profesionální! A co je na tom nejlepší? Vaše ruce se mohou věnovat látce, k těmto úkonům je již nepotřebujete.

Automatický navlékač jehly

Stačí stáhnout páčku dolů a položit niť před jehlu. Automatický navlékač navleče niť do jehly. Tento jednoduchý postup Vám usnadní navlékání nitě do jehly a navleče niť do očka jehly za Vás. Šetří čas i úsilí.

Nastavitelný přítlak patky

Můžete si sami nastavit ideální přítlak patky v závislosti na šitém materiálu a upravit jej pro přesné potřeby šití. Vhodné zvláště u elastických, stretchových látek nebo u silnějších materiálů jako je džínovina nebo kůže.

Snadná výměna spodní cívky

Otevřením klapky vedle stehové desky na šicím stroj JUKI TL-98P jednoduše vyjmete cívkové pouzdro s cívkou a můžete tuto cívku lehce vyjmout nebo nasadit. Obráceným způsobem cívkové pouzdro vložíte zpět do stroje. Výměna je jednoduchá. Dokonce, i když budete používat šicí stroj JUKI TL-98P s velkým přídavným stolem, snadno vyměníte cívku se spodní nití, aniž byste museli odstranit přídavný stůl.

Navinutí spodní nitě

Vložte prázdnou cívku na navíječ spodní cívky, založte niť a můžete ihned navíjet. Jakmile je cívka plná, navíjení se automaticky vypne.

Manuální nastavení horního napětí

Se šicí strojem JUKI HZL-TL-98P se nikdy nebudete muset bát o nastavení napětí horní nitě. Můžete si přizpůsobit napětí pro potřebu šití podle Vašeho projektu a to z cela individuálně. Stačí změnit napětí nitě na číselníku horního napětí, kde je vždy zvýrazněna výchozí hodnota nastavení napětí nitě. Jděte na to a budete mít na každém ze svých šicích projektů dokonalý steh!

Profesionální šití, patchwork a quilt.

Šicí stroj Juki TL-98P je optimálně vybaven pro šití, patchwork a quilt. Kromě velkého přídavného stolku, kolenní páky máte další příslušenství již v základní výbavě, což je velmi užitečné pro vaše šití.
Patka pro volný quilt (free quilt) 1/4
Patka pro volný quilt (free quilt) 1/5
Patka pro rozdílové šití
Patka pro horní podávání (kráčející patka)
Patka pro všívání zipu
Rolovací patka

Patky pro volný quilt (free quilt)

Patky pro volný quilt jsou určeny pro šití a vyšívání volným pohybem, tzn. látku nevede stroj sám, ale Vy pohybujete sami látkou, stroj šije a Vy tímto způsobem můžete vytvářet prošívání podle Vašich představ. K modelu TL-98P jsou dodávány 2 tyto patky pro volný pohyb: pro standardní prošívání 1/5 a pro přesné prošívání 1/4.

Zapuštění podavače pro volný/ free quilt, látání a vyšívání

Jednoduchým zatažením podavače pod stehovou desku, si uvolníte pro Vaše šití volným/ free quiltem, vyšívání volným pohybem nebo zalátání nechtěné dírky. Velmi jednoduše opět vrátíte podavač do pracovní pozice a zoubky Vám budou opět přesně a spolehlivě podávat. Je to tak snadné.

Jehly

nemusíte mít obavu s použití speciálních jehel. Šicí stroj JUKI TL-98P šije s běžnými domácími jehlami se systémem 130/705H nebo HAx1.

JUKI ECO PRODUCTS

Šicí stroj TL-98P je ekologický výrobek splňující směrnici JUKI ECO PRODUCTS.
Šicí stroj splňuje směrnici JUKI ECO PRODUCTS společnosti JUKI Group o používání nebezpečných látek. Tato směrnice je přísnější než Směrnice RoHS.

36.490,- Kč
Technické parametry
Délka stehu
max. 6 mm
Zdvih patky
dvě pozice max. 12 mm
Jehly
systém 130/705H, HAx1
Vnější rozměr (š x v x h)
452 x 350 x 219 mm
Vnitřní rozměr (š x v x h)
215 x 150 x 219 mm
Hmotnost samotného stroje
11,5kg
Elektrické napětí/ max. příkon
220 – 230V / 0,5A, 95W
Elektrické napětí/ příkon žárovky
12V, 3W